Miresevini ne Jal Kamping

Me rritjen e temperaturave dhe me fillimin e sezonit veror HAPET dhe Jal Kamping !! Ketu ne kete faqe do te gjeni te gjitha informacionet e mundeshme rreth kampingut, Jales dhe gjithe aktiviteteve verore qe do te ndodhin gjate veres se 2014-es !! Qendroni te azhornuar per ofertat dhe te rejat qe do te sjelli bregdeti i Jales per ju, mos harroni “SHARE” kete faqe “Me shume jemi.. me SHUME Argetim..” ;) Jal Kamping ju mirepret ! (nga 01/07/2014)


Sweet, sweet burn of sun and summer wind, and you my friend, my new fun thing, ... my summer fling.
 
 

JAL Kamping 2012

 • Ofertat & Paketa
  Kemi vene ne dispozicion te pushuesve 2 ofertat tona: Javore (nga e Hena ne te Hene) 9.400 Leke; dhe ate te Fundjaves (Te Premte - Te Diele) 4900 Leke.
  EcoVolis "Al Mare"
  Bicikletat nuk mungojne as ketu per te gjith ata qe duan te eksplorojne zonen per rreth ne formen me ekologjike ;)
  Jeta e Nates...
  Në Jal nuk mungojn Beach-Bar-et të cilat ofrojnë ambiente mjaft të këndshëme me stil origjinal, buzë detit me muzikë të mire dhe kokteile të shumta.
  Transporti per ne Jale
  Trasporti behet me autobuza komode me kapacitet deri ne 55 persona te paisur me TV & Ajer te kondicionuar ose Furgon me kapacitet 17 persona.
 • Cadrat ne Kamping
  Fjetja bëhet në tenda, me forma dhe dimensione te ndryshme si: teke, dyshe, treshe,dhe për më shumë persona..
  Ushqimi në Kamp
  Ushqimi në kamp është një kënaqësi më vete. Çdo gjë është e organizuar me vetëshërbim dhe kërkon një aktivizim të tërë grupit për të arritur...
  Kalendari i nisjeve
  Ketu do te gjeni informacin per datat ne te cilat do te kete nisje te organizuara, si zakonisht dite te Hene dhe te Premte. ;)
  Cikli Henor Korrik 2012
  Atyre qe u pelqen te shohin yjet dhe henen dhe ne vecanti per ata qe presin “Henen e Plote” ja si do te jete per kete muaj..
 

Reportazhi i OraNews

[Tonight @ Inva Tare [2011] Nje pershkrim i detajuar i gjithe bukurive te Jales, duke filluar nga kampingu deri tek brigjet dhe plazhet e “pashkelura” dhe boten nenujere... Kush nuk e deshiron diellin, ditet e gjata dhe netet me drita e flirte verore. Punet dhe stresi i vitit kycen ne zyre dhe hapet sirtari i robave te banjos, kapeleve te kashtes, sandaleve dhe pantallonave te shkurtra.. nje kontroll te fundit portofolit dhe mjafton ti thuash vehtes “NISU!”. Pushimet gjithkush i zgjedh me metrin e tije, dikush deshiron te ulet ne te njejtin shezlong e te lexoje librat e veres, dikush tjeter kerkon zbavitjen: mal, vark, skaf ,zhytje dhe ski ne det, dhe perzhelitje ne diell. Deti dhe qielli jane kufijte e vetem te pushimeve tona dhe asnje vend nuk duket me bukur ne bote se sa mjalta jone Shqiperi! Learn More